Berno Bornem

Berno Bornem

Boomstraat 114A en B, 2880 BORNEM

03 899 62 60 
  
Contacteer dit kantoor via mail

 

Openingsuren

Administratieve gegevens

Maandag - vrijdag:

10u00 - 12u00
14u00 - 17u00

Zaterdag:

10u00 - 12u00

 

Ondernemingsnummer:
BE 0824 438 236

Derdenrekeningnummer:
BE78 7310 1097 2186

BIV-nummer Dries Masureel:
507420

 

Erkend Vastgoedmakelaar

Berno vastgoed is onderworpen aan de deontologische
code van het BIV.
Erkend vastgoedmakelaar met BIV nr. 507.420
Land van toekenning is België.
Adres BIV: Luxemburgstraat, 16B, 1000 BRUSSEL.

KB van 27 september 2006

Dries Masureel
Zaakvoerder

0498/16.73.31
dries@berno.be

Tinneke Van Sande
Vastgoedconsulente

03/899.62.60
tinneke@berno.be

D'Arcy Keppens
Vastgoedconsulente

03/899.62.60
darcy@berno.be

Raoul De Gendt
Vastgoedconsulent

0474/73.60.83
raoul@berno.be

 

Manfred Verdonck
Vastgoedconsulent

0475/43.19.36
manfred@berno.be

 

Jan De Boeck
Vastgoedconsulent

0476/79.77.78
jan@berno.be

Terug naar boven