Berno Lebbeke

Leo Duboisstraat 34, 9280 Lebbeke

052 20 24 40 

Contacteer dit kantoor via mail

 

Openingsuren

Maandag - zaterdag:

Op afspraak

 

Administratieve gegevens: 

Ondernemingsnummer:
BE 0839 778 884

Derdenrekeningnummer:
BE86 7310 2072 6750

BIV-nummer Erwin De Backer:
509.976

BA:AG polisnummer:
99557053

Erkend Vastgoedmakelaar

Berno vastgoed is onderworpen aan de deontologische
code van het BIV.
Erkend vastgoedmakelaar met BIV nr. 509.976
Land van toekenning is België.
Adres BIV: Luxemburgstraat, 16B, 1000 BRUSSEL.

KB van 27 september 2006

Erwin De Backer
Zaakvoerder

052/69.10.03

erwin@berno.be

Ellen Schollaert
Vastgoedconsulente Verhuur

052/69.10.02
ellen@berno.be

Jeremy Bourgeois
Vastgoedconsulent Verkoop

052/69.10.08
jeremy@berno.be

Dirk Wauters
Vastgoedconsulent Verkoop

052/69.10.06
dirk@berno.be

Stijn Vanhauwermeiren
Vastgoedconsulent Verkoop

052/69.10.05
stijn@berno.be

Peggy De Rycke
Vastgoedconsulente Verkoop

052/69.10.04
peggy@berno.be

Terug naar boven